אתר מותאם לשירותים
רקע בלוג

דברו איתנו

רק 2 שדות מפרידות ביניינו…

אתר מותאם לשירותים

מה זה אתר מותאם לשירותים?

ובכן… כיום הטלפונים הסלולרים הם חלק בלתי נפרד מחיינו ואנחנו מתנתקים ממנו רק כאשר אנחנו נרדמים במיטה כשהוא מחובר למטען כמובן.

מכירים את התחושה הזאת שאנחנו מתעוררים ומגלים שהטלפון לא היה מחובר למטען? סוף העולם! לוקחים את המטען איתנו לעבודה ובדרך מחפשים שקעים כמו נרקומנים.

אם תשימו לב ותרימו מידי פעם את הראש מהטלפון תראו איך 50% מאנשים סביבך עם הראש למטה, ממש הליכת זומבי.

אני כבר ממש מאומן והולך כבר בלי לראות לאיפה…. בהתחלה נתקעתי העמודים, נפלתי במדרגות…. אבל למדתי איפה המכשולים בעל פה… מה אני אגיד לכם, ממש פיתחתי חוש שישי.

אפילו בערב, כשאנחנו פותחים את הטלוויזיה וסוף סוף יש לנו זמן לעצמנו, אנחנו יושבים בסלון, מרימים את הרגליים ו….. נכון! פותחים את הטלפון, בודקים שלא פספנו איזה הודעה חס וחלילה.

אז מה זה אתר אינטרנט מותאם לשירותים?

פעם… כשהיינו נכנסים לשירותים, לקח לנו מקסימום 5 דקות, תלוי לשם מה נכנסו….

היום… זה לקוח במינימום 10 דקות, אפילו רבע שעה, למה? נכון! אנחנו נכנסים עם הטלפון לשירותים… פשוט לא יכולים לעזוב אותו!

למה אתם חושבים שפיתחו טלפונים עמידים למים? בשביל שנוכל להתקלח איתם, מסתומרת?!

אז, אתר מותאם לשירותים זה בעצם אתר שמותאם לטלפון שורה תחתונה. תבינו, לכל פעולה בטלפון יש מגבלת זמן. אם אני עכשיו מחפש משהו בטלפון (ובשירותים זה זמן מעולה) ונכנס לאתר שלא מותאם לטלפון, מתחיל לעשות את התנועות המוזרות על האצבעות, מחפש את המידע שאותו חיפשתי, אני מוותר ופשוט יוצא ממנו ומחפש אתר אחר שיתן לי את התשובה שאני מחפש במינימום זמן. הרי כולנו קצרי סבלנות ורוצים את התשובות לחיפושים שלנו במינימום זמן.

אז שירותים זה רק דוגמה לסיטואציה. מידי יום אנחנו נתקלים במקרים דומים. אפילו ד”ר גוגל הפסיק להציג תוצאות חיפוש בטלפונים של אתרים שאינם מותאמים למובייל.

 טוב, השעה כבר 23:34, אני במיטה עם אישתי, גב אל גב, היא כבר נרדמה עם הטלפון ביד, מחובר למטען. ואני? מצחקק לי כמה הסיטואציה הזאת הזויה ואומר לעצמי שמחר אני פחות עם הטלפון, ממש כמו נרקומן!

אתר מותאם לשירותים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print
×
×

עגלת קניות